Derneğimize veya Cemevi İnşaatımıza Bağış Yapmak İsteyenler Bağışlarını Ziraat Bankası Amasya Şubesi İBAN NO: TR48 0001 0000 3012 9535 0850 01 Hesaba Yatırabilirler...
Duyurular

Cemevi İnşaatımıza Yardım ve Bağışlarınızı Ziraat Bankası Amasya Şubesi'ne (Bağış) açıklaması ile yatırabilirsiniz...

HESAP NO: 12953508-5001

İBAN NO: TR48 0001 0000 3012 9535 0850 01   


Amasya Hava Durumu
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 6,6903   6,7024
EURO 7,2279   7,2409
       
Özlü Sözler
Derya büyüktür ama herkes kabı kadar alır
Anket
Uygur Cemevimiz mimari, sağlamlık ve hizmet verme açısından sizce yeterli mi? 
Sitemizi Tavsiye Ediniz
Sitemizi arkadaşlarınıza tavsiye ederseniz memnun kalırız.
 
  
UYGUR CEMEVİ VE KÜLTÜR MERKEZİ İNŞAATIMIZA KALDIĞIMIZ YERDEN DEVAM EDİYORUZ.
 
 

Halktan gelen yoğun ilgi ve talep üzerine Uygur Cemevi ve Kültür Merkezi inşaatımıza devam ediyoruz. Maddi imkansızlıklar nedeniyle yaklaşık 6 aydır herhangi çalışma yapamadık.

Halkımız en azından cemlerin yapılabilecek ve cenaze hizmetlerinin yerine getirilecek şekilde hizmete açılması için hep birlikte yeniden dayanışma içinde olma çağrısı yaparak inşaata devam ediyoruz.

 "Bu inşaat durmadan devam etmeli, bu iş uzadıkça ben utanıyorum. Maddi imkansızlık varsa bunu ben karşılayacağım " diyerek çalışmaların başlamasına katkıda bulunan İsmail ŞAHİN 'e sonsuz teşekkür ediyoruz. 

Ayrıca İstanbul'daki Uygur Köyü Kültür ve Dayanışma Derneği bundan sonraki aşamada yapılacak işlerin ve giderlerin karşılanması için yeni bir çalışma ve dayanışma başlatacaklarını ve gerekli desteği vereceklerini söylemişleridir. İstanbul derneğimize de teşekkür ediyoruz.

 

 

NOT:Haberimizi sayfa altındaki sosyal medya sayfalarınızdan paylaşım yaparsanız daha çok kişiye ve kitleye ulaşmış oluruz.


11.07.2017 Okunma Sayısı: 837Yazdır

 

 DİĞER HABERLER

Üye Giriş Paneli
E-posta:    
Şifre:       
Şifremi unutum
Başkan'ın Mesajı
Aidat Borcu Sorgulama
 
 
Son Ziyaretçi Yorumları
mertcan er
MERHABALAR BEN SEMERCİ AHMETİN TORUNU ALİCANIN OĞLUYUM MERSİNDE YAŞIYORUM KÖYÜMÜZÜN MİSAFİRLİĞİ DAYANISMASI GERÇEKTEN MUAZZAM İLK FIRSATTA TEKRAR GELİCEM 05550273333

Veli Can
Çok kıymetli Uygurlu komşu, hemşehri, hısım ve akrabalarım. Ben Semerci Ahmetin küçük oğlu Alican'ın kardeşi Velican'ım.İstanbul dan Köyümüze seyahatlerinizde benimle irtibat kurmanız hepinizin menfaatine olacaktır.İstanbul Alibeyköy Metro Acentesinde çalışıyorum. Yolculuklarınızda bilet fiyatı size özel indirimli olarak kesilecektir.Şimdiden hayırlı yolculuklar dilerim. Otobüs hareket saatlerimiz Bayrampaşa Otogardan kalkış 19.30 ve 21.00 dir. Saygılarımla.

İskender YILDIZ
Merhaba. Kahramanmaraş Göksun Keklikoluk Köyü’ndenim. Isparta’da maarif müfettişi (eğitim denetmeni) olarak görev yapmaktayım. İklim, doğa, tarih, kültür zengini olan harika topraklarda yaşıyoruz. 2016’nın dünyaya, Türkiye’ye, hepimize sağlık, huzur, barış, mutluluk dolu günler yaşatmasını dilerim. Kan, kin, öfke, gözyaşı olmasın. Isparta’dan size, Göksun Keklikoluk Köyü’ne, İmranlı Doğançal (Yazıkoy) Köyü’ne, selam bekleyen herkese iyi akşamlar, selamlar.


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.
Günlük Gazeteler
Ziyaretçi Bilgileri
Bugün: 79
Dün: 76
Toplam: 139589