Derneğimize veya Cemevi İnşaatımıza Bağış Yapmak İsteyenler Bağışlarını Ziraat Bankası Amasya Şubesi İBAN NO: TR48 0001 0000 3012 9535 0850 01 Hesaba Yatırabilirler...
Duyurular

Cemevi İnşaatımıza Yardım ve Bağışlarınızı Ziraat Bankası Amasya Şubesi'ne (Bağış) açıklaması ile yatırabilirsiniz...

HESAP NO: 12953508-5001

İBAN NO: TR48 0001 0000 3012 9535 0850 01   


Amasya Hava Durumu
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 6,6903   6,7024
EURO 7,2279   7,2409
       
Özlü Sözler
Hiçbir şey ayağınıza gelmez; en azından iyi olan hiçbirşey. Herşeyi gidip almanız gerekir.
Anket
Uygur Cemevimiz mimari, sağlamlık ve hizmet verme açısından sizce yeterli mi? 
Sitemizi Tavsiye Ediniz
Sitemizi arkadaşlarınıza tavsiye ederseniz memnun kalırız.
 
  
UYGUR'DA BAYRAM GEÇİRMEK
 
  Merhaba değerli canlar; 
Bayram tatili başlamadan bir gün önce sanal dünyayı kapattım ve tatil boyunca açmadım çünkü Uygur'daydım. Uygur yurdun dört bir tarafından bayram tatilini köyünde geçirmek için gelen dostlarımızla dolmuştu. Bu dünyada hepimiz ekmeğimizin peşindeyiz. Nereye gidersek gidelim dönüp dolaşıp geleceğimiz yer yine memleketimiz (doğduğumuz ve özlem duyduğumuz köyümüz) oluyor. 
Üstlenmiş olduğumuz görev ve sorumluluğumuz bilinciyle davet edilen her yere mümkün olduğu kadar, zamanım müsait olduğu sürece katılmaya çalıştım ve katıldım. Cemevi inşaatımıza halkımızın ilgisi yok olarak biliniyor ama hiç de öyle değil. Her yerde, her ortamda cemevi inşaatımız konuşuldu. İnşaatın durumu ile ile ilgili bulunduğum her ortamda bilgi verdim. Herkeste özellikle çelik çatı işinin bir ay gecikmeli olarak tamamlanabileceğini ve gerekçesini anladıktan sonra anlayışla karşıladı. Bu bağlamda herkese teşekkürler ediyorum. 
Uygur 'da doğmuş, okumuş, iş adamı olmuş, belli bir makam ve mevki sahibi olmuş dostlarımızın duyarlılığı beni çok memnun etti. Cemevi inşaatına verdikleri maddi ve manevi desteklerinden dolayı kendilerine çok teşekkür ederim.
Gecikmişte olsa ben yinede BÜTÜN DOSTLARIMIZIN BAYRAMINI EN İÇTEN DİLEKLERİMLE KUTLUYOR, DAHA NİCE BAYRAMLAR GEÇİRMELERİNİ TEMENNİ EDİYORUM.
Hüseyin YILDIRIM
Uygur Ksb.Kült. Güz. Kor. ve Dayn. Dern.
Yön.Kur.Bşk.

12.08.2013 Okunma Sayısı: 951Yazdır

 

 DİĞER HABERLER

Üye Giriş Paneli
E-posta:    
Şifre:       
Şifremi unutum
Başkan'ın Mesajı
Aidat Borcu Sorgulama
 
 
Son Ziyaretçi Yorumları
mertcan er
MERHABALAR BEN SEMERCİ AHMETİN TORUNU ALİCANIN OĞLUYUM MERSİNDE YAŞIYORUM KÖYÜMÜZÜN MİSAFİRLİĞİ DAYANISMASI GERÇEKTEN MUAZZAM İLK FIRSATTA TEKRAR GELİCEM 05550273333

Veli Can
Çok kıymetli Uygurlu komşu, hemşehri, hısım ve akrabalarım. Ben Semerci Ahmetin küçük oğlu Alican'ın kardeşi Velican'ım.İstanbul dan Köyümüze seyahatlerinizde benimle irtibat kurmanız hepinizin menfaatine olacaktır.İstanbul Alibeyköy Metro Acentesinde çalışıyorum. Yolculuklarınızda bilet fiyatı size özel indirimli olarak kesilecektir.Şimdiden hayırlı yolculuklar dilerim. Otobüs hareket saatlerimiz Bayrampaşa Otogardan kalkış 19.30 ve 21.00 dir. Saygılarımla.

İskender YILDIZ
Merhaba. Kahramanmaraş Göksun Keklikoluk Köyü’ndenim. Isparta’da maarif müfettişi (eğitim denetmeni) olarak görev yapmaktayım. İklim, doğa, tarih, kültür zengini olan harika topraklarda yaşıyoruz. 2016’nın dünyaya, Türkiye’ye, hepimize sağlık, huzur, barış, mutluluk dolu günler yaşatmasını dilerim. Kan, kin, öfke, gözyaşı olmasın. Isparta’dan size, Göksun Keklikoluk Köyü’ne, İmranlı Doğançal (Yazıkoy) Köyü’ne, selam bekleyen herkese iyi akşamlar, selamlar.


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.
Günlük Gazeteler
Ziyaretçi Bilgileri
Bugün: 9
Dün: 83
Toplam: 139443