Derneğimize veya Cemevi İnşaatımıza Bağış Yapmak İsteyenler Bağışlarını Ziraat Bankası Amasya Şubesi İBAN NO: TR48 0001 0000 3012 9535 0850 01 Hesaba Yatırabilirler...
Duyurular

Cemevi İnşaatımıza Yardım ve Bağışlarınızı Ziraat Bankası Amasya Şubesi'ne (Bağış) açıklaması ile yatırabilirsiniz...

HESAP NO: 12953508-5001

İBAN NO: TR48 0001 0000 3012 9535 0850 01   


Amasya Hava Durumu
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 6,6903   6,7024
EURO 7,2279   7,2409
       
Özlü Sözler
Bir insana yapılacak en büyük kötülük, ona umut verip sonra hiçbir şey olmamış gibi gitmektir. Friends
Anket
Uygur Cemevimiz mimari, sağlamlık ve hizmet verme açısından sizce yeterli mi? 
Sitemizi Tavsiye Ediniz
Sitemizi arkadaşlarınıza tavsiye ederseniz memnun kalırız.
 
  
WEB SAYFAMIZDA YENİ BİR SAYFA AÇMAYI PLANLIYORUZ.
 
 

GELMİŞ-GEÇMİŞ UYGUR'UN BÜYÜKLERİ

Derneğimizin Web sayfasında geçmişten günümüze kadar olan bütün büyüklerimizin resimlerini bir yerde toplayarak yayımlamayı düşünüyoruz. Yapmanız gereken sizin aile fotoğraf albümümünüzden o resmi çıkartarak telefonunuzdan resim olarak çekin ve dernek başkanımıza aşağıdaki yollardan biriyle ulaştırmanız.

Resimler mümkünse vesikalık, vesikalık yoksa tek başına çekilmiş resim olmalı. aile veya arkadaş ortamında çekilmiş nostaljik resimleri göndermeyiniz.

SİZ DE RESİM GÖNDERİN, SİZİN BÜYÜĞÜNÜZ DE "UYGUR'UN GELMİŞ GEÇMİŞ BÜYÜKLERİ" ALBÜMÜNDE YERİNİ ALSIN.

Resmi gönderirken veya gönderdikten sonra resmin kime ait olduğunu adı- soyadı, doğum tarihi, ölüm tarihi, lakabını yazmayı ve sizinle irtibat için telefon numaranızı unutmayınız. 

Resim gönderme seçenekleri

1-Dernek başkanımızın 0 535 494 83 62 nolu telefonuna whatsapp tan gönderiniz. 

2-Dernek başkanımızın işyeri adresine posta yolu ile; Hüseyin YILDIRIM Gaziosmanpaşa Üniversitesi Ziraat Fak. Dekanlığı Mali İşler Birimi Taşlıçiftlik Kampüsü TOKAT

3-Uygur 'da ikamet ediyorsanız resmi ve istenilen bilgileri bir kağıda yazarak kapalı bir zarf içinde Cemevimizin yanındaki İkizler Bakkal'a bırakmanız.

4-Dernek başkanımızın e-posta adresine (huseyin-0505@hotmail.com) resim formatında taranmış olarak,

5-İstanbul'da ikamet ediyorsanız İstanbul'daki dernek yönetimi ile irtibata geçip resmin bize ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

NOT: Resmin orijinalini gönderenler geri iadesi için lütfen adres ve irtibat bilgilerinizi zarfa koyunuz.


12.09.2017 Okunma Sayısı: 728Yazdır

 

 DİĞER HABERLER

Üye Giriş Paneli
E-posta:    
Şifre:       
Şifremi unutum
Başkan'ın Mesajı
Aidat Borcu Sorgulama
 
 
Son Ziyaretçi Yorumları
mertcan er
MERHABALAR BEN SEMERCİ AHMETİN TORUNU ALİCANIN OĞLUYUM MERSİNDE YAŞIYORUM KÖYÜMÜZÜN MİSAFİRLİĞİ DAYANISMASI GERÇEKTEN MUAZZAM İLK FIRSATTA TEKRAR GELİCEM 05550273333

Veli Can
Çok kıymetli Uygurlu komşu, hemşehri, hısım ve akrabalarım. Ben Semerci Ahmetin küçük oğlu Alican'ın kardeşi Velican'ım.İstanbul dan Köyümüze seyahatlerinizde benimle irtibat kurmanız hepinizin menfaatine olacaktır.İstanbul Alibeyköy Metro Acentesinde çalışıyorum. Yolculuklarınızda bilet fiyatı size özel indirimli olarak kesilecektir.Şimdiden hayırlı yolculuklar dilerim. Otobüs hareket saatlerimiz Bayrampaşa Otogardan kalkış 19.30 ve 21.00 dir. Saygılarımla.

İskender YILDIZ
Merhaba. Kahramanmaraş Göksun Keklikoluk Köyü’ndenim. Isparta’da maarif müfettişi (eğitim denetmeni) olarak görev yapmaktayım. İklim, doğa, tarih, kültür zengini olan harika topraklarda yaşıyoruz. 2016’nın dünyaya, Türkiye’ye, hepimize sağlık, huzur, barış, mutluluk dolu günler yaşatmasını dilerim. Kan, kin, öfke, gözyaşı olmasın. Isparta’dan size, Göksun Keklikoluk Köyü’ne, İmranlı Doğançal (Yazıkoy) Köyü’ne, selam bekleyen herkese iyi akşamlar, selamlar.


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.
Günlük Gazeteler
Ziyaretçi Bilgileri
Bugün: 80
Dün: 76
Toplam: 139590