Derneğimize veya Cemevi İnşaatımıza Bağış Yapmak İsteyenler Bağışlarını Ziraat Bankası Amasya Şubesi İBAN NO: TR48 0001 0000 3012 9535 0850 01 Hesaba Yatırabilirler...
Duyurular

Cemevi İnşaatımıza Yardım ve Bağışlarınızı Ziraat Bankası Amasya Şubesi'ne (Bağış) açıklaması ile yatırabilirsiniz...

HESAP NO: 12953508-5001

İBAN NO: TR48 0001 0000 3012 9535 0850 01   


Amasya Hava Durumu
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 6,6903   6,7024
EURO 7,2279   7,2409
       
Özlü Sözler
Derya büyüktür ama herkes kabı kadar alır
Anket
Uygur Cemevimiz mimari, sağlamlık ve hizmet verme açısından sizce yeterli mi? 
Sitemizi Tavsiye Ediniz
Sitemizi arkadaşlarınıza tavsiye ederseniz memnun kalırız.
 
  
UYGUR KÖYÜ YEREL SEÇİM HAVASINA GİRMİŞ.
 
  BİLİNDİĞİ ÜZERE KASABAMIZ FAZLA GÖÇ VERMESİNDE DOLAYI NÜFUSU 2.000 NİN ALTINA DÜŞTÜĞÜNDEN BELEDİYELİĞİ YENİ ÇIKAN YASA İLE KALDIRILMIŞTIR. UYGUR KASABASININ BELEDİYELİKTEN DÜŞMESİ SONUCU 30 MART 2014 DE YAPILACAK MAHALLİ İDARELER SEÇİMLERİ İÇİN UYGUR KÖYÜMÜZ SEÇİM HAVASINA GİRMEYE BAŞLAMIŞ. BUGÜN İTİBARİYLE 4 TANE MUHTAR ADAYIMIZ VAR. BELKİ DAHA BAŞKA MUHTAR ADAYLARI DA ÇIKABİLİR. MUHTAR ADAYLARIMIZA DERNEK YÖNETİMİ OLARAK BAŞARILAR DİLİYORUZ. 

MUHTARLIK SEÇİMİNİN UYGUR'A YAKIŞAN BİR ŞEKİLDE, DEMOKRATİK ORTAM İÇİNDE, ADAYLARI BİRBİRLERİNİ KARALAMAKTAN ZİYADE YAPACAĞI İCRAAT VE ÇALIŞMALAR İLE SEÇMENE KENDİNİ ANLATMASINI, TANITMASINI BEKLİYORUZ. ÇİRKİN, AHLAK DIŞI İFTİRALARDAN UZAK DURMALARINI TEMENNİ EDİYORUZ. 

SONUÇTA KAZANAN HALKIN ÇOĞUNLUK OYU İLE SEÇİLMİŞ VE HEPİMİZİN MUHTARI OLACAKTIR. UYGUR İÇİN ÇALIŞACAKTIR. KAZANAN İNŞALLAH UYGUR OLACAKTIR.

DERNEK YÖNETİM KURULU ÜYEMİZİN BİR TANESİ ŞU ANDA MUHTAR OLMAKLA BİRLİKTE YENİ SEÇİMDE DE TEKRAR ADAYLIĞINI İLAN ETMİŞTİR.

BİZ DERNEK OLARAK SEÇİMDE Bİ-TARAF (TARAFSIZ) OLDUĞUMUZU ŞİMDİDEN İLAN ETMEK İSTİYORUZ. ADAYLARINDA SEÇİMLERDE DERNEĞİMİZ VE CEMEVİ İNŞAATIMIZ ÜZERİNDEN SİYASETTEN UZAK DURMASINI TEMENNİ EDİYORUZ. YANİ BİZİ BU İŞİN İÇERİSİNE ÇEKMELERİNİ İSTEMİYORUZ.

BÜTÜN ADAYLARA BAŞARILAR DİLİYORUZ. 

UYGUR KASABASI KÜLT.GÜZ.KOR. VE DAYN.DERNEĞİ YÖNETİM KURULU

24.02.2014 Okunma Sayısı: 973Yazdır

 

 DİĞER HABERLER

Üye Giriş Paneli
E-posta:    
Şifre:       
Şifremi unutum
Başkan'ın Mesajı
Aidat Borcu Sorgulama
 
 
Son Ziyaretçi Yorumları
mertcan er
MERHABALAR BEN SEMERCİ AHMETİN TORUNU ALİCANIN OĞLUYUM MERSİNDE YAŞIYORUM KÖYÜMÜZÜN MİSAFİRLİĞİ DAYANISMASI GERÇEKTEN MUAZZAM İLK FIRSATTA TEKRAR GELİCEM 05550273333

Veli Can
Çok kıymetli Uygurlu komşu, hemşehri, hısım ve akrabalarım. Ben Semerci Ahmetin küçük oğlu Alican'ın kardeşi Velican'ım.İstanbul dan Köyümüze seyahatlerinizde benimle irtibat kurmanız hepinizin menfaatine olacaktır.İstanbul Alibeyköy Metro Acentesinde çalışıyorum. Yolculuklarınızda bilet fiyatı size özel indirimli olarak kesilecektir.Şimdiden hayırlı yolculuklar dilerim. Otobüs hareket saatlerimiz Bayrampaşa Otogardan kalkış 19.30 ve 21.00 dir. Saygılarımla.

İskender YILDIZ
Merhaba. Kahramanmaraş Göksun Keklikoluk Köyü’ndenim. Isparta’da maarif müfettişi (eğitim denetmeni) olarak görev yapmaktayım. İklim, doğa, tarih, kültür zengini olan harika topraklarda yaşıyoruz. 2016’nın dünyaya, Türkiye’ye, hepimize sağlık, huzur, barış, mutluluk dolu günler yaşatmasını dilerim. Kan, kin, öfke, gözyaşı olmasın. Isparta’dan size, Göksun Keklikoluk Köyü’ne, İmranlı Doğançal (Yazıkoy) Köyü’ne, selam bekleyen herkese iyi akşamlar, selamlar.


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.
Günlük Gazeteler
Ziyaretçi Bilgileri
Bugün: 77
Dün: 76
Toplam: 139587