Derneğimize veya Cemevi İnşaatımıza Bağış Yapmak İsteyenler Bağışlarını Ziraat Bankası Amasya Şubesi İBAN NO: TR48 0001 0000 3012 9535 0850 01 Hesaba Yatırabilirler...
Duyurular

Cemevi İnşaatımıza Yardım ve Bağışlarınızı Ziraat Bankası Amasya Şubesi'ne (Bağış) açıklaması ile yatırabilirsiniz...

HESAP NO: 12953508-5001

İBAN NO: TR48 0001 0000 3012 9535 0850 01   


Amasya Hava Durumu
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 6,6903   6,7024
EURO 7,2279   7,2409
       
Özlü Sözler
Derya büyüktür ama herkes kabı kadar alır
Anket
Uygur Cemevimiz mimari, sağlamlık ve hizmet verme açısından sizce yeterli mi? 
Sitemizi Tavsiye Ediniz
Sitemizi arkadaşlarınıza tavsiye ederseniz memnun kalırız.
 
  
16. YÖRESEL CAFER DEDE KÜLTÜR ETKİNLİĞİ
 
 
16. YÖRESEL CAFER DEDE KÜLTÜR ETKİNLİĞİ'MİZİ ALLAHIN İZNİYLE KAZASIZ BELASIZ KİMSENİN BURNU KANAMADAN, KAVGASIZ- NİZASIZ, UZAKLARDAN GELEN BİNLERCE MİSAFİRİMİZİN DAHİ EN UFAK SIKINTISI OLMADAN ATLATTIK.
 
16. YÖRESEL CAFER DEDE KÜLTÜR ETKİNLİĞİ'NE DESTEK VEREN VE CANLA BAŞLA ÇALIŞAN BAŞTA YÖNETİM VE YÜRÜTME KURULU ÜYELERİME, GECE SAAT 11:00 E KADAR CEMEVİNDE, ETKİNLİK ALANI TERTİBİNDE ,YOLLARIN ASFALT YAMASINDA VE ETKİNLİK GÜNÜ BİZİ YALNIZ BIRAKMAYAN UYGUR GENÇLİĞİNE, UYGUR'DAKİ KURUM VE KURULUŞLAR İLE SİVİL TOPLUM ÖRGÜTLERİNE, İSTANBUL UYGUR KASABASI KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİNE, UYGUR VE İSTANBUL CEMEVİ YAPMA VE YAŞATMA KOMİSYON ÜYELERİNE, KURBAN BAĞIŞINDA BULUNAN HERKESE, SPONSORLUK YAPAN HERKESE, BURADA İSİMLERİ SAYMAKLA VA YAZMAKLA BİTMEYEN, BU GÖNÜL BİRLİKTELİĞİ VE KÜLTÜR BULUŞMASINDA UYGUR CEMEVİ İNŞAATINA KATKIDA BULUNAN, BU ORGANİZASYONDA ELİNİ UZATIP EN UFAK BİR İŞİN BAŞINDAN TUTAN, ETKİNLİĞİMİZE İŞTİRAK EDEN TÜM CANLARIMIZA, MİSAFİRLERİMİZE SONSUZ TEŞEKKÜR EDİYORUM. 
 
Hüseyin YILDIRIM
Uygur Ksb. Kült. Güz. Kor.ve Dayn. Dern.
Yön. Kur. Bşk.
 
NOT:Etkinlik ile ilgili resim ve videoları ayrıca mali tabloları ileriki günlerde sizlerle paylaşacağız.

29.07.2014 Okunma Sayısı: 929Yazdır

 

 DİĞER HABERLER

Üye Giriş Paneli
E-posta:    
Şifre:       
Şifremi unutum
Başkan'ın Mesajı
Aidat Borcu Sorgulama
 
 
Son Ziyaretçi Yorumları
mertcan er
MERHABALAR BEN SEMERCİ AHMETİN TORUNU ALİCANIN OĞLUYUM MERSİNDE YAŞIYORUM KÖYÜMÜZÜN MİSAFİRLİĞİ DAYANISMASI GERÇEKTEN MUAZZAM İLK FIRSATTA TEKRAR GELİCEM 05550273333

Veli Can
Çok kıymetli Uygurlu komşu, hemşehri, hısım ve akrabalarım. Ben Semerci Ahmetin küçük oğlu Alican'ın kardeşi Velican'ım.İstanbul dan Köyümüze seyahatlerinizde benimle irtibat kurmanız hepinizin menfaatine olacaktır.İstanbul Alibeyköy Metro Acentesinde çalışıyorum. Yolculuklarınızda bilet fiyatı size özel indirimli olarak kesilecektir.Şimdiden hayırlı yolculuklar dilerim. Otobüs hareket saatlerimiz Bayrampaşa Otogardan kalkış 19.30 ve 21.00 dir. Saygılarımla.

İskender YILDIZ
Merhaba. Kahramanmaraş Göksun Keklikoluk Köyü’ndenim. Isparta’da maarif müfettişi (eğitim denetmeni) olarak görev yapmaktayım. İklim, doğa, tarih, kültür zengini olan harika topraklarda yaşıyoruz. 2016’nın dünyaya, Türkiye’ye, hepimize sağlık, huzur, barış, mutluluk dolu günler yaşatmasını dilerim. Kan, kin, öfke, gözyaşı olmasın. Isparta’dan size, Göksun Keklikoluk Köyü’ne, İmranlı Doğançal (Yazıkoy) Köyü’ne, selam bekleyen herkese iyi akşamlar, selamlar.


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.
Günlük Gazeteler
Ziyaretçi Bilgileri
Bugün: 13
Dün: 83
Toplam: 139447