Derneğimize veya Cemevi İnşaatımıza Bağış Yapmak İsteyenler Bağışlarını Ziraat Bankası Amasya Şubesi İBAN NO: TR48 0001 0000 3012 9535 0850 01 Hesaba Yatırabilirler...
Duyurular

Cemevi İnşaatımıza Yardım ve Bağışlarınızı Ziraat Bankası Amasya Şubesi'ne (Bağış) açıklaması ile yatırabilirsiniz...

HESAP NO: 12953508-5001

İBAN NO: TR48 0001 0000 3012 9535 0850 01   


Amasya Hava Durumu
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 6,8138   6,8260
EURO 7,5770   7,5907
       
Özlü Sözler
İstemek "istiyorum" demek değil, harekete geçmektir. (A.Maurrois)
Anket
Uygur Cemevimiz mimari, sağlamlık ve hizmet verme açısından sizce yeterli mi? 
Sitemizi Tavsiye Ediniz
Sitemizi arkadaşlarınıza tavsiye ederseniz memnun kalırız.
 
  
  YAZARLARIMIZ

ALİ ERDOĞAN (MUSTAFA OĞLU)
Hasan Hüseyin ŞAHİN SON EKLENEN MAKALE

Değerli Uygur;

Öyle bir toplum vardır'ki; O toplumun yaşamı'da kültürü de geleceği de o toplumun kendi içerisinde saklıdır.İş te uygur kasabası da böyle bir topluluğa sahiptir.İnançlıdır azimlidir çalışkandır,dürüst'tür.Böyle bir toplumun içinden gelmekte o toplumla birlikte yaşamakta ayrı bir heyecandır.Şunu belirtmek isterim'ki uygur halkı da artık kendi yaşam sevincini çok iyi derecede başarmaya başladı.Birlik ve beraberliğimizi sağlayan inaç bütünlüğümüzü sağlayan HACI BEKTAŞİ VELİLER,KEÇECİ BABALAR,AZİZ BABALAR,öylesine sevgiyle inanç sevgisi öğretmişlerki işte uygur halkı da bu inanca sahip çıkarak kendilerine yakışanı yaptığına inanıyorum.Böyle büyük birliktelikler böylesine gurur duyulacak bir kültür evine sahip çıkacaklarına canı gönülden inanıyorum. Oraya yardım edenlerin KEÇECİ BABALARIN ,AZİZBABALARIN ERGONAŞ BABALARIN HAMDULLAH EFENDİLERİN eli üzerinde olsunn.Her kimki o güzellikler içerisinde canla başla çalışan kimler varsa HZ HÜNKARIMIZ herzman yanlarında olsun dedikodudan.fitnelikten onları korusunkii bu yolun ne kadar temiz bir yol olduğunu herkes bilsinn..
HASAN HÜSEYİN ŞAHİN

Hasan Hüseyin ŞAHİN      30.04.2013 Okunma Sayısı: 2295

Üye Giriş Paneli
E-posta:    
Şifre:       
Şifremi unutum
Başkan'ın Mesajı
Aidat Borcu Sorgulama
 
 
Son Ziyaretçi Yorumları
mertcan er
MERHABALAR BEN SEMERCİ AHMETİN TORUNU ALİCANIN OĞLUYUM MERSİNDE YAŞIYORUM KÖYÜMÜZÜN MİSAFİRLİĞİ DAYANISMASI GERÇEKTEN MUAZZAM İLK FIRSATTA TEKRAR GELİCEM 05550273333

Veli Can
Çok kıymetli Uygurlu komşu, hemşehri, hısım ve akrabalarım. Ben Semerci Ahmetin küçük oğlu Alican'ın kardeşi Velican'ım.İstanbul dan Köyümüze seyahatlerinizde benimle irtibat kurmanız hepinizin menfaatine olacaktır.İstanbul Alibeyköy Metro Acentesinde çalışıyorum. Yolculuklarınızda bilet fiyatı size özel indirimli olarak kesilecektir.Şimdiden hayırlı yolculuklar dilerim. Otobüs hareket saatlerimiz Bayrampaşa Otogardan kalkış 19.30 ve 21.00 dir. Saygılarımla.

İskender YILDIZ
Merhaba. Kahramanmaraş Göksun Keklikoluk Köyü’ndenim. Isparta’da maarif müfettişi (eğitim denetmeni) olarak görev yapmaktayım. İklim, doğa, tarih, kültür zengini olan harika topraklarda yaşıyoruz. 2016’nın dünyaya, Türkiye’ye, hepimize sağlık, huzur, barış, mutluluk dolu günler yaşatmasını dilerim. Kan, kin, öfke, gözyaşı olmasın. Isparta’dan size, Göksun Keklikoluk Köyü’ne, İmranlı Doğançal (Yazıkoy) Köyü’ne, selam bekleyen herkese iyi akşamlar, selamlar.


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.
Günlük Gazeteler
Ziyaretçi Bilgileri
Bugün: 44
Dün: 106
Toplam: 144755